| kitty00 a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul :Sa ne cunoastemthinking ...De unde sunteti?

20 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Reeeeeeeghin. rolling eyes

| positivity a răspuns:

Din Bacău.

| adisuper a răspuns:

Bucureşti,faci ceva chestionar? laughing

| kitty00 explică (pentru adisuper):

raised eyebrows oh yeah...thumbs uprolling on the floor neee...lipsa de sociabilitateoh go on.

| adisuper a răspuns (pentru kitty00):

Era pe post de glumă, off off laughing

| kitty00 explică (pentru adisuper):

rolling on the floor)))))))))))) am simtul umoruluibig grin

| Anonima264 a răspuns:

Otopeni!

| Gorath a răspuns:

Sunt din Baia Mare.
Off topic:Nu se începe un enunţ cu "deci", e o conjuncţie care se foloseşte după o concluzie, nu aşa aiurea.

| leftside a răspuns:

Bucuresti, cu recensamantul cumva? laughing

| FataCuFitze a răspuns:

Vrancea...un judet simplu, dar destul de frumoswinking... tu? happy

| kitty00 explică (pentru FataCuFitze):

Btwinking.rolling on the floor Plictisitor dar frumos si el, pe acolo pe undeva...happy

| Blueeeeee a răspuns:

Si eu care vroiam sa incep cu sfarsitulcrying Eu sunt din Botosanilaughing! Next question baby!laughing

| kitty00 explică (pentru Blueeeeee):

Uuuulaughingrolling on the floorSi eu big hug Baiat sau fata?happy Cati ani ai laughing? Descrie-te si tu pe acolochatterboxrolling on the floor))))

| Blueeeeee a răspuns (pentru kitty00):

Scuze de intarzierelaughing Sunt baiat si am 15 anibig grin Imi place albastrul, fetele-mi plac de asemenearolling on the floor practic qwan ki do, nu-mi plac manelele si muzica populara... ascult dubstep... multe de zis=) Trimite-mi pe privat si vorbim! Have a good dayhappy

| kitty00 explică (pentru Blueeeeee):

happy mergi cumva pe 13 octombrie la un concurs la limba romana?happy Ceva cu evaluare si nu mai stiu cumwinking.

| Blueeeeee a răspuns (pentru kitty00):

Nu. sunt foarte prins cu liceul care e foarte foarte foarte solicitant happy In plus la ce profa de romana am daca as lua mai putin de 10 m-ar lua naiba de 5 ori si inca 1...

| kitty00 explică (pentru Blueeeeee):

I don't want to see caaah! Si eu ce profi am X_x!

| Blueeeeee a răspuns (pentru kitty00):

Liceul e diferenta maxima... la ce scoala esti?

| kitty00 explică (pentru Blueeeeee):

Sunt dintr-o comuna din bt.happy

| Antonescua a răspuns:

Bucuresti