| asdfghjklasd a întrebat:

Deci.saptamana viitoare imi iau lentile. am parul saten. si vreau lentile albastre.cum mi-ar sta cu ochii` albastrii` si par saten? [eu am ochii` caprui]. FUNDA :* multumesc.

Răspuns Câştigător
| BrunetteClaudia a răspuns:

Eu sunt de fel satena cu ochii albastrii.
ti-ar sta bine:) crede-ma.

uite.
http://hi5.com/......otoUser.do

oricui i-ar sta bine cu ochi albastrii:))

4 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Cunosc o fata ce are parul saten si ochii caprui.care si-a pus lentile albastre.
arata minunat happy eu zic ca-ti iei.o sa-ti stea super bine.
mai ales ca sunt mega frumosi ochii ce au 2 nuante.
ai mei aubig grin si nu am lentile.

| asdfghjklasd explică:

Eu am ochii caprui.

| firefoxy a răspuns:

Depinde ce culoare ai la ochi.Culoarea lentilelor se amesteca uneori cu a ochilor tai. Daca nu se amesteca prea tare eu zic ca ti-ar sta bine. Daca nu iti place incearca pe negru pentru ca nu se amesteca prea tare si arata si bine.

| amymiamy a răspuns:

Am si eu si imi sta oribil lentile albastre cu par saten, cele verzi se vad mult mai bine:*