| asdfghjklasd a întrebat:

Deci.saptamana viitoare imi iau lentile. am parul saten. si vreau lentile albastre.cum mi-ar sta cu ochii` albastrii` si par saten? [eu am ochii` caprui]. FUNDA :* multumesc

Răspuns Câştigător
| яєιяα a răspuns:

Pai.ti.ar sta binehappy dar sa nu fie prea deschis albastrul.sa fie mai inchislove struck si o sa arate superb tongue.

5 răspunsuri:
| cokocosmy a răspuns:

Deci 1. ti-ar sta super thumbs up si 2.nu prea conteaza culoarea ta normala de acum o sa conteze ce fain sa arati cu ochii albastri.love struck am la fel o colega ca si tine cu parul saten si ochii albastri dar are si ea lentile. succeshappy

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Mmmmm...ti-ar star supper tare dar incearca un albastru nu foarte deschis, nici foarte inchis, incearca o culoare de mijloc.:*

| Mirelutzz a răspuns:

Am vazut o fata cu par saten si ochi albastri...ii stateau super si cre ca si tie la fel...

| foreverANDaDAY a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine. Dar nu un albastru foarte deschis, ci unul mai inchis. Sau poti opta pentru verde, este o culoare deosebita a ochilor.

| BlackRainbow a răspuns:

Te-as sfatui sa iti iei albastru putin mai inchis happy pentru ca asa are o prietena [ satena si ochii ei sunt caprui.] si nu pot spune decat ca ii sta excelent!; x