| Nudamnume a întrebat:

Deci sunt bagat in ceata...ce inseamna pentru o fata un baiat mai spontan? Nu inteleg mai nimic, stiu asa intr.un fel ce inseamna dar nu e acelasi lucru laughing va rog ajutati-ma dau funda si votwinking

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

Hmm...pai,un baiat spontan este un baiat care isi surprinde iubita mereu cu ceva nou, este amuzant si descurcaret in orice situatie.Adica,un baiat care nu face mereu aceleasi lucruri(gen, in fiecare zi va plimbati in parc, apoi acasa)

2 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Care se descurca singur fara ajutorul fetei. Sa nu se panicheze in situatii grave si sa stie cum sa le perceapa fara impuls. Pe scurt, sa-l duca capu.

| shitshappens99 a răspuns:

Pai sa o surprinda des cu cate cevabig grin.