| Maditzaa16 a întrebat:

Deci, TPU, cei mai inteligenti! Spuneti-mi si mie de ce mi se stinge laptop-u? crying I-am luat racitor dintr-ala si s-a stricat. Inafara de faptul ca sa iau altu... ce as putea sa fac? Iam schimbat si windows-u!

Răspuns Câştigător
| Oannaa30 a răspuns:

Ceva de genu mi s-a intamplat si mie doar k nu aveam racitor.L-am dus la reparat...Acelasi lucru ti-l recomand si tie asta daca nu ai pe cineva care se pricepe ca sa nu dai banii aiurea si poate nu o fi o problema hardware, ci software.pupici.bafta

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Poate vrei să spui cei ce se pricep în domeniu căci inteligenţi sunt mulţi, dar nu toţi se pricep la astfel de chestii.

| BluX a răspuns:

Inseamna ca ori ai un virus ori s-a stricat hardul, du-l la reparat la cineva care se pricepe tongue