| TheDarkDevilS a întrebat:

Salut, Am un Laptop Toshiba Satellite A 500 si se stinge chiar si cu un coller de racire sub el... temperatura este de 75º cum dau sa vizionez un film sau ceva se stinge, am mentionat mai sus ca are si racitor sub el... ce pot face sa nu se mai incinga asa si sa nu se mai stinga? dau fundahappy

3 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Desfal,aspirai aierisireile, incearca sa scoti toate capacelele din parte unde se afla iesirea de racire.Sau daca mai ai garantie la el du-te cu el la reparat.

| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Salut, Tia`sh recomanda sa te duci cu el la un centru, la ce ai spus tu ar putea fi de la sursa. Bafta! :d

| TheDarkDevilS explică:

L-am desfacut carcasele din spate si intr-adevar se mentine undeva la 63-65º dar tot se mai stinge, este posibil sa fie de la aceea pasta de racire care se schimba la 1 an?