| scump3tea a întrebat:

Deci un baiat ma place, si eu il plac el stie de asta.Eu am (13 ani ma numesc Gaby) si (el 15 ani il cheama Andrei). Una din prietenele mele bune (o cheama Veronika-13 ani)e prietena foarte buna cu el.Nustiu daca importa virsta dar oricum.Veronika(prietena mea) a vorbit ieri cu el si l-a intrebat daca ma place si el a spus da.Si a rugat-o sa nu imi spuna.In fine ea mi-a spus. Dar Veronika l-a intrebat de ce nu imi spune ca ma place si el a spus ca sint niste probleme foarte mari la mijloc.Deci eu deja i-am spus cu jum de an in urma ca il plac dar el m-a refuzat ce pot sa fac acum.

P. S. eu cu el vorbesc ca intre prieteni.Ne intelegem

Funda!

Si mai vreau sa spun, ca eu vad ca comportamentul lui fata de mine e schimbat, se vede ca ma place. Dar prietenele mele au spus ca e rindul lui sa faca primul pas, eu l-am facut cu jum de an in urma si el a spus ca nu ma iubeste (nu trecuse mult timp decind s-a despartit de prietena lui). Si in plus eu cred ca daca eu voi face din nou primul pas voi parea o obsedata.

1 răspuns:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai ar fi dragut daca ati ramane singuri intr-un loc anume si i-ai spune despre ce a zis veronika si sa il intrebi ce pribleme si asigura-l ca il vei intelege

P.S.: dupa parerea mea, el are o prietena dar nu ti-o spune pentru. ca nu vrea sa te raneaska