| raffy a întrebat:

Deci vreau sa fac fotbal de performanta.si parintii nu ma lasa.imi spun incontinuu sa ma ocup de scoala si sa las fotbalul, e doar o pasiune. Dar mie chiar imi place si stiu foarte bine. Cum fac sa ii conving?

p. s. : poate vin cu un filmulet sa ma vedeti! >:

Răspuns Câştigător
| addict a răspuns:

Da vino cu un filmulet sa vaz eu cei de zis pentru contact eduardmarian33 si eu am facut footbal 3 ani si a fost foarte bine dar acum cu tezele astea ce sa mai fac si am pus paua deocamdata contacteazama

1 răspuns:
| Blue25 a răspuns:

Nu trebuie sa ii intrebare pe ei; faci ce vrei u e viata ta! cand o sa faci sex cu gajikata nu ii intrebare pe ei.