| radugheo a întrebat:

Iubesc fotbalul si sunt chiar bun (am dat la scoala 2 goluri din lovitura de colt) si as dori sa ma duca parintii la fotbal. Cum sa le spun asta?

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Explica-le ca iti place, ca te descurci si ca ai vrea sa continui in acest domeniu, sa te dezvolti pe planul asta, ii intrebi daca ei cred ca ai avea vreo sansa in cazul te-ar duce la fotbal, si atunci ei iti vor spune parerea lor, si dupa ce auzi ce parere au ei poti sa zici "credeti ca ar trebui sa incerc? ar fi un prilej bun sa ma specializez in fotbal si as putea avea un viitor din asta" happypoate am exagerat putin, dar vezi tuwinking

| radugheo explică (pentru emag):

Multumesc mult de tot

| emag a răspuns (pentru radugheo):

Cu placere :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Mamă, tată, ştiu că o să primiţi această veste cu o oarecare nemulţumire şi cu un drab de nesiguranţă în voi şi în mine, dar, trebuie neapărat să vă spun că acum, sunt mare şi responsabil pentru faptele mele. Nu vreau să vă panicaţi prea tare pentru ceea ce am să vă spun, însă azi, la şcoală, am ' înscris ' de două ori şi i-am impresionat pe toţi colegii cu talentul meu în a ' marca '. De aceea, vreau să vă cer permisiunea de a-mi acorda libertatea de a juca fotbal la clubul din localitatea noastră, altfel o să omor toţi profesorii din şcoală şi am să mă spânzur în faţa directoarei cu pantalonii în vine ".

Flegme, spune-le doar că vrei să joci fotbal la o echipă adevărată.

| roby50931 a răspuns:

Simplu :"duceti-ma la fotbal"