| Dany_5729 a întrebat:

Deci.
Vreau sa fiu cu o fata si nu stiu cum sa fac sa fie cu mine, vorbim pe mess la scoala am grija de ea sa nu o supere nimeni, ne intelegem bine totul este ok.Eu vreau sa stiu cum fac sa fie cu mine daca o intreb asa pur si simplu daca vrea sa fie cu mine si imi zice nu ma simt jenat...
Mersii mult:*

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Propune-i să ieşiţi la un suc, dacă îţi va răspunde cu da sigur şi ea îşi doreşte acelaşi lucru de la tine, dacă nu nu mai insista.O fată dacă te place la primul semn care i-l dai îţi şi răspunde.Nu ai să fii pus într-o situaţie jenantă dacă urmezi acest sfat sau cum vrei tu să-l iei pentru că pur şi simplu e o "ieşeală",nimeni nu ar avea ce zice,ba nici chiar ea, ce e aşa de anormal să ieşi la un suc? Sper că ţi-am fost de folos, îţi urez spor în dragoste şi o zi bună.

2 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Uite **** ti-ai gasit femeie

| Cineva_5027 a răspuns:

Da add la id-u nolifenomusik si iti zic eu ce sa facitongue