| Dariii a întrebat:

Va rog am nevoie de incurajarea voastrahappy
M-am despartit de prietenul meu dar nici macar nu stiu motivul.( cu o zi in urma mi-a dat o scrisoare in care zicea ca ma iubeste etc.) el acum e cu alta dar vorbim pe mess` zilnic, la scoala sta de vorba cu mine, ma mai intreaba daca il mai plac dar eu ii spun ca,, nu" deoarece prietenelor mele le spune ca a uitat de minechatterbox si nu vreau sa vada ca sufar. Mi-a spus de doua ori ca ma iubeste dar eu sunt cu altul. dupa ce imi zicea ca ma iubeste si eu ii spuneam ca nu mai vreau sa sufaroh go on dupa, el spunea ca nu mai vrea pentru ca am prieten si nu vrea sa se bage.Prietena mea crede ca nu ma mai iubeste deoarece tuturor le spune ca m-a uitat dar cand vorbim tot ma intreaba : spune iti mai place de mine? desi el e cu alta in momentul de fata.Am mai fost despartiti odata, si ne-a fost greu unul fara celalalt.Eu parca simt ca mai tine la mine dar.nu stiu ce sa cred...

Ce spuneti? Mai pot sa imi fac sperante sau chiar ma uitat?sad. Eu tin la el enorm...sigh
Mersii`love struck

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Gandeste cu mintea! Sa zicem ca va impacati, dupa ce? Mai sunteti impreuna o luna-doua, iar despartire. Suferi iar, si iar, si iar. Iti place asa? Mai bine il lasi in pace, intr-un timp nu foarte lung treci peste si gata. Dar. treaba ta, pana la urma tu suferi sau nu in final. Bafta!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti cu altul ce rost mai are sa te intorci la el.

| diiiiiiia a răspuns:

Eu cred ca mai tine la tine thinking
Altfel de ce ar zice lucrurile alea straight face
Nuj thinking
Si mie mi s`o intamplat asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...fata mea nu stiu cum sa iti spun dar si eu am patit-o la fel. singura solutie este sa nu-i mai raspunzi pe mess si sa rupi legatura in scurt timp vei uita de el atat vei stii ca a fost o poveste frumoasa si nu vei mai suferi. stii tu vb aia nu fi trista ca s-a terminat fi fericita ca s-a intamplat.