| Dianna_8523 a întrebat:

Deci, vreau sa merg sa ma epilez cu ceara la salon inainte sa plec in vacanta. As vrea sa ma epilez pe picioare (lung) si inghinal. Insa inghinal inseamna numai pe linia chilotului, nu? Cam cat ar costa acestea doua?

1 răspuns:
| Ginny a răspuns:

In primul rand, firele trebuie sa fie suficient de lungi cat sa se prinda in ceara
2. oriunde e foarte dureroasa, dar indeparteaza parul pentru mult timp
3. pret=?
4, presupun ca doar linia chilotului da nu risca incearca cu crema depilatoare sau ceva de genu'