| anonim_4396 a întrebat:

Maine am o petrecere si purtand o rochie scurta, as vrea sa ma epilez cu ceara la un salon, insa peste o saptamana, plec in tabara. Problema este ca mie imi creste parul pe picioare un pic cam prea repede, iar in tabara nu vreau, de asemenea, sa am par pe picioare. Eu obisnuiesc sa ma epilez la salon. Credeti ca e ok daca ma epilez cu ceara la 5 zile distanta? (cam asa) Daca nu, imi puteti da un sfat, va rog!

1 răspuns:
| CartofioriPrajiti a răspuns:

Buna
Si eu ma fac cu ceara, iar in situatii de genu apelez la un aparat de smuls mai ales daca nu a crescut suficient pentru ceara