| andrada_3947 a întrebat:

Decii. Cuum As Putea Sa Abordeez Un Baiiat D.asta Mai De Gasca, Cuu Doii Anii Maii Maree Decat Mine Caree Aree Sii Priietena? Sii Priietena Pot Spune Ca Este Superba Sii Ca Este De Putin Tiimp Cu Ea. Sii. O Fataa De La Mine Din Clasaa Il Place, Iar Eo I.am Ziis, Dar El A Ziis Sa. i Transmiit Ca Nu Este Interesat.

Cuum Poot Sa. l Fac Sa Ma Bage In Seama Mai Muult Decat Ca O Priietenaa?

App: As Dorii Sa Ma Ajuute Fetee Maii Cu Experienta, Caree Au Trecut Prin Situatii Asemanatoare.

[ Albuum Facuut Pe 20 Septembriie 2011, La Oraa Sasee Fiix! ]

ii pentru. o Prietenawinking

1 răspuns:
| 7alexandru7 a răspuns:

Incearca sa te uiti pe ACASA tv, sigur vei gasi raspunsul potrivit. GO GO Jose Armando!