| Puffy26 a întrebat:

Caree banc va facut sa radetii maii taree?laughing

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Un student intarzie la masa de la cantina si nu gaseste loc decat langa un profesor.

Neavand alta solutie,se aseaza acolo,iar profesorul ii spune:

-Porcul nu-i este prieten porumbelului.

-Bine,atunci eu am zburat.

Enervat la culme,la examen ii pune cele mai grele subiecte,iar el raspunde la toate cu brio.

In cele din urma, il mai intreaba:

-Vezi pe drum un sac cu bani, iar altul cu minte.Pe care il iei?

-Pe cel cu bani.

-Eh,eu l-as lua pe cel cu minte.

-Pai,fiecare cu ce n-are...
Proful,furios de-a dreptul,ii scrie pe lucrere :"BOU".

La care elevul ii atrage atentia:

-Domn profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota.

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Un om mergea pe'un cal si deodata a cazut. De ce? S'a terminat calul.

lol cred ca e a 15a oara cand postez c*catu' asta...

| LolNope a răspuns:

Un student intarzie la masa de la cantina si nu gaseste loc decat langa un profesor.

Pai cam asta m-a facut sa rad.L-am citit parca dintr-o revista.

Neavand alta solutie,se aseaza acolo,iar profesorul ii spune:

-Porcul nu-i este prieten porumbelului.

-Bine,atunci eu am zburat.

Enervat la culme,la examen ii pune cele mai grele subiecte,iar el raspunde la toate cu brio.

In cele din urma, il mai intreaba:

-Vezi pe drum un sac cu bani, iar altul cu minte.Pe care il iei?

-Pe cel cu bani.

-Eh,eu l-as lua pe cel cu minte.

-Pai,fiecare cu ce n-are...
Proful,furios de-a dreptul,ii scrie pe lucrere :"BOU".

La care elevul ii atrage atentia:

-Domn profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Bula a venit si a plecat.

| Kuma a răspuns:

Bula ajunge in rai.Pa ziduri vede niste ceasuri si intreaba:
-Sf Petru, ce sunt aceste ceasuri?
-Sunt ceasurile minciunii. De fiecare data cand minti linia ceasului se misca putin.
-Si ceasul lui Boc unde e?
-Il foloseste Dumnezeu pe post de ventilator.

| chemicalX a răspuns:

La un tribunal, ca era asa o mare plictiseala, procurorul interoga acuzatul, se ridica un betiv si ii spune procurorului :
Pupa-ma-n fund!
La care celalalt zice:
- Hai! Afara!
Iar betivul raspunde:
-Nu, hai aici sa vada lumea.
rolling on the floor)