| CloseToYou a întrebat:

Deeci, iubitul meu se intoarce acasa peste cateva zile. Prietenii si fratii lui o sa mearga la o cabana de 1 mai, si stiu ca si el o sa vrea sa mearga, dar doar daca merg si eu. Faza e ca tata n-o sa fie de acord ca eu sa-mi petrec noaptea intr-o cabana, cu prietenul meu. Plus ca or sa fie acolo niste persoane pe care nu le plac. Dar nu vreau sa fiu nici anti-sociala si sa il fac sa aleaga intre mine si distractie, nu-l pot tine legat de mine, nu ar fi corect. Nu stiu ce sa fac! Help.sad

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa l sa se duca, si o sa va petreceti restul timpului impreuna, daca nu se duce e doar decizia lui

| DemonvsAngel a răspuns:

Vorbeste cu el si zi ca tu nu vei face nimic sa il faca sa sufere sau altceva, dar nu poti veni cu el si ca tu ai incredere in el si ai vrea sa mearga sa se distreze!