| anonim_4396 a întrebat:

Deeciii... aveti tenesi?
Daca da voi v ati facut desene pe ei?
Adica m am cam plictisit sa ii port simplii si ma gandeam daca puteti sa imi aratati niste desene pe tenesi pe care mi le pot face si eu.:d
Desiguuuur,, Fundoi pentru cele mai super desenebig grin.

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Da; da; din pacate nu am cum sa-ti dau o poza da iti explic ce am facut : Am luat toate cariocile si le-am intins pe banca si am inceput sa fac inimioare un rand ca un curcubeu... nu am facut mai mult pentru ca mi se parea suficientwinking

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tenisii mei sunt roz cu albastru, iar sireturile alb si roz cu sclipici.
sunt destul de incarcati, deci nu le mai trebuie si desene love struck

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Uite.nu iti pot arata fiindca nu am poze.asa ca iti explic
Mi'am luat 2 perechi de tenisi. 1 roz, si una gri in carouri.Si am combinat perechile.Luam un tenis roz si unu gri...Si pe o pereche d'aia ciudata am desenat niste paienjeni.si panza de paianjen.Si pe cealalta niste fetisoaree care scot limbaa.laughingSi mai am o pereche cu negrii.si am facut pe un tenis o jumatate de inima si pe celalalt cealalta jumatatee cu negruu asa incat atunci cand imi pun tenesii unul langa celalalt sa iasa o inima intreaga.happy

| Trinitas a răspuns:

Am luat un tenes albastru cu sclipici si unul roz si pe unul am desenat Nyan cat si pe celalalt am continuat curcubeul.
Vaca de biologie m-a dat afara de la ora pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa imi dai link si gata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place ideea ta BalonashCuHeliu big grin...