| anonim_4396 a întrebat:

Deeeci...care e faza cu ciupitura pe facebook? ma tot 'ciupesc' unii si chiar nu stiu ce inseamna asta! imi urmaresc activitatea sau ceva de genul asta?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Când cineva te ciupeşte, e ca şi cum ţi-ar atrage atenţia să comunici cu el. Bagă-l şi tu în seamă dândui o ciupitură înapoi.

| HabarNuStiu a răspuns:

Nu, doar se baga si ei in seama cu japca. si asteapta sa le raspunzi

| whiplasher a răspuns:

Ii doar o porcarie ca sa poti flirta cu cineva. Ii o extraoptiune pentru fatalaii care nu's in stare sa combine o tipa zicandu-i ce are de zis. Cu "poke", una doua, vede fata c-ai bagat-o-n seama, si te-ntreaba ce faci laughing. alta explicatie nu cred ca este...ca si mie mi se pare o porcarie chestia aia

| CRAZYGIR a răspuns:

De fapt e ca un fel de BUZZ