| Maiels a întrebat:

Deoarece am gasit acest site m-a facut sa ma mai inveselesc un pic din ciuda pe care o cam duc, aici ma pot exprima,"yay ce bine"pai eu sunt un baiat mai plinut din fire deoarece seman cu tatal meu nu imi place sa pozez dar am o intrebare, mai toti ma resping de la mine din clasa am doar 3 prieteni, ce ar trebui sa fac? 2.Imi este asa de ciuda pe unele fete...omule.Alea nu stiu ce vad la niste Cocalari care asculta manele si bat in ritm de cocalar toata ziua.In fine sper ca o sa ma inteleg destul de bine cu cei cu care voi vorbi.Va rog raspundeti ...Multumesc aanticipat

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Bai omule, deci nu inteleg de ce toata lumea e complexata, zau, asa ziceam si eu la inceput, ma credeam asa de grasa si urata si credeam ca nimeni nu se uita la mine, bai si am slabit, si am slabit 15 kile bai si acum sunt slaba si tot nu se uita frate la mine laughing bine ca nu asta e scopul meu dar nah, ca era vorba de intrebarea ta. Noi fetele, adica eu, nu ma uit sincer la cocalari, la ai cu 15 kile de aur pe ei si cu telefonul` in mana si asculta manele, injura, etc.straight face deci, nu mi plac si punct.Eu as zice sa pui mana sa slabesti, si daca slabesti, adica, stai, tu crezi ca fetele astea frumoase din ziua de azi ( piti ) se uita la suflettT? nu, in ziua de azi nu.Deci cred ca ar trebui sa lasi la o parte complexele si sa i ignori pe aia care nu te primesc ca fiind prietenul lor si sa pui mana sa slabesti si sa vezi ca tot nu or sa se uite fetele frumoase ( piti again ) la tine.Decat daca gasesti o fata cu suflet laughing siii, de ce te resping astia de la tine din clasA? pentru ca esti mai plinuuut? ce oameni.Si lasa-le boy pe fete in pace astea care nu se uita l tine ca nu merita, ai rabdare ca in curand o sa iti gasesti si tu fata potrivita.Acum du te si pune o intrebare despre cum poti sa slabesti si dupa ce reusesti ne anunti laughing

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Si inca ceva, nu slabesti sa te placa fetele, slabesti sa te simti bine in pielea ta si sa inveti sa te accepti asa cum esti.

| andrei a răspuns:

Cele care vad ceva la acei cocalari(stiu cum ecrying niste fete frumoase...cu cocalarisad )cred ca sunt ori pitipoance ori acei cocalari sunt smecheri si ele vor sa fie sus cu ei...winking

pai inceaerca sa fi ca cei care te resping sau gasesteti prieteni ca tinewinking

| ladygaga_9914 a răspuns:

Exista cure de slabire daca vrei neaparat sa slabesti. Ce inaltime, cate kg si cati ani ai?
Iti poti calcula aici greutatea ideala:

http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

;)

| ßέßέ a răspuns:

Cu faza ca esti mai plinut... daca tu te simti bine asa, ramai frate asa... da daca crezi ca chestia asta iti afecteaza si relatiile cu altii sau chiar sanatatea pai incearca sa slabesti ( acum depinde cat de plinut esti). Referitor la a doua intrebare [thinking] pai ce iti trebuie tie fete de alea care stau cu asa zisii "Cocalari"? Cauta una cu care sa ai ce sa discuti si treburi de astea.

Bafta happy