| Mayyyyyy a întrebat:

Descrieti-va intr-un cuvant!(Cum sunteti voi, cum va credeti voi)Sincer vreau! dau funda celui care raspunde foarte sincer! Restul 2 voturi! multumesc?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensibila (foarte sensibila). happy

8 răspunsuri:
| Mayyyyyy explică:

Poii! sa ma prezint si eu:nu sunt ca voi:nebuna(u-mi place deloc dar deloc distractia),Sensibila(doar cand este vorba de familia mea)si indragostita(nu am fost niciodata)!
Dar in schimb sunt:Misterioasa(nu am prieteni cu care sa vorbesc despre mine si ma simt bine asa),naiva(toti profita de mine),diferita(asa am fost asa voi fi si voi ramane toata viata mea,indiferet de ce parere vor avea ceilalti,de ce? diferita(pentru ca eu nu fac lucrurile ce le fac altii)), neobisnuita(pentru ca fac chestii ce restul nu fac), si ciudata ma simt ma cred restul lumii! toti! neasemanatoare cu nimeni!
intr-un cunvat eu sunt:adica 3 cuvinte fara suparare:''astfel decat lumea''!
Fundita o primeste Stefanya! De ce? pentru ca parerea mea o merita! restul 2 voturi! Si cei care se cred :ciudati? intrebati-va ca a fi ciudat nu consta in:a fi schimbat-or ca vremea, sau misterios pentru ca nu spui un singur secret cuiva! sau diferita pentru ca nu fac ceva! anume! ganditi-va si argumentati-va in gand de ce sunteti asa?
multumesc si succes in viata la toti!

| Mayar a răspuns:

Neobisnuita

| alle332 a răspuns:

Indragostita

| MademoiselleV a răspuns:

Naivă. Uneori prea naivă, aşa sunt eu. =)

| sCzKun a răspuns:

Misteriossmug

| Valenttina a răspuns:

Pai as putea zice -diferita-

| pufulete_3999 a răspuns:

Nebuna... Mereu incep petrcriile si fac cele mai neobisnuite lucruri just for fun.

| Ciocoloco22 a răspuns:

Ciudataaa... nici eu nu stiu ce sa ma ast de la mine, azi sunt super fericita maine plang laughinglaughinglaughing