| Adrian_Irimia_1992 a întrebat:

Dintre facultatea de resurse umane si drept care ar fi mai buna de urmat? Unde as avea mai multe sanse pe viitor in gasirea unui loc de munca?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici una din cele doua mentionate de tine, fiindca iese un post la concurs odata pe an si sunt mii de studenti care termina in fiecare an, deci sanse minime spre deloc, sa poti profesa prea curand sau vreodata.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Obligatoriu resurse umane pentru stabilitate!
Pentru faimă şi bani câştigaţi cu greu şi nervi tociţi -avocatură!
Succes.

| Staind a răspuns:

Sa zicem resurse