| Ana98Ana a întrebat:

Dintre placa de intins parul Remington S9000 si Braun Satin Hair 7 care este mai buna si nu arde parul?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as alege Remington, dar asta nu inseamna ca nu iti arde parul...toate iti distrug parul folosite cu regularitate

| facepalmlol a răspuns:

Buna.
Toate ard parul.Si eu am vrut intr-un timp sa am parul drept, iar acum pot sa zic ca mi-a trecut.
Poate nu ma crezi, dar asta se vede in timp cand varfurile tare devin oribile si parul incepe sa se rareasca.Nu ti-l strica!
Incearca, cand iesi din baie sa il usuci cu feonul si in acelasi timp sa il piepteni, dar sa stai cu capul in jos ca sa ii dai volum.
Bye.

| Blackobsession a răspuns:

Clar Remington S9000 e mai buna! eu de aia am si nu mi s-a ars parul niciodata de cand am folosit-o!