| Ana98Ana a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de intins parul Remington
S9000? Arde parul?
O prietena mi-a spus ca are tehnologie cu ioni...este adevarat?

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu-ti recomand, arde foarte rau parul.
O prietena care si-a tuns toata ''tocitura'' parului, iar apoi s-a facut de 2 ori cu aceasta placa i l-a ars si devenise exact ca inainte sa se tunda.
Eu am placa de la babyliss si sunt foarte multumita de ea.
Parul se mentine drept si nici nu arde.
Am parul foarte moale si ''nears''. si nici nu folosesc spray-uri de protectie.
Plus ca o folosesc de 2-3 pe saptamana de vreo cativa ani.

| IonelaMV a răspuns:

Mai bine iti iei un pieptene pentru indreptarea parului de la avone!
Mai ales daca iti iei o placa de par si ai parul lung....mai bine NU!
Eu am parul lung trecut de mijloc si nu folosesc placa! Imi cumpar un pieptene pentru indreptat parul mi se pare destul de bun!
Uite aici:
https://www.google.ro/......ps?/search
Sper ca te-am ajutat, eu zic ca e farte buna! :*

| AleexTPU a răspuns:

Orice placa iti poate arde parul daca nu stii s-o folosesti!