| Anablondyi a întrebat:

Doamne ce nu suport imprimanta asta angryangry ma seaca jur! odata i-am dat o comanda sa imi printeze ceva si nu mergea si i-am dat mai multe dar tot nu mergea si acum merge de se rupe straight facestraight face ca imi printeaza aceeasi chestie dee 1000 de ori straight face si nu stiu cum sa il fac sa nu mai printeze ca eu acum vreau altceva nu ce am vrut in trecutstraight facestraight face

3 răspunsuri:
| PeAfara a răspuns:

Nu am prea inteles ce ai spus...,dar.
Ai setarile la dispozitie. Daca ai bifat '' All '' iti printeaza toate foile pe care le ai puse la dispozitie.
Daca ai selectat ceva anume,pe care vrei sa printezi, apesi pe '' Selection''
In rest, te descurcihappy

| Anablondyi explică:

Cei asa greu frate :straight facestraight face adica vreau sa anulez ceva ce trebuia printat mai demult ca sa nu imi printeze acum sute de pagini straight facestraight face si ca sa pot sa-mi printez lucruri noi acum adica sa o iau de la 0.;\