| anonim_4396 a întrebat:

Doamne,ma tot intreb de ce nu pot sa fiu si eu frumoasa crying. Am impresia ca toata lumea din jurul meu e frumoasa,iar eu sunt cea mai urata straight face. Parul lipsit de volum(lipit de cap),forma fetei naspa,tenul este inchis la culoare si are un aspect obosit tot timpulm, etc.Nu mai pot crying!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fiecare ne vedem urati,eu cel putin am speriat destule fetiscanelaughing hehe,Barem cand am inceput sa fac kangojumps laughing circu dupa lume numai femei,cand am vazut in ce hal aratam sarind pe ghetele alea am abandonat tot, chestia e ca nu trebuie sa te descurajezi, eu personal numai imi fac probleme de felul cum arat, atata timp cat ma metin in forta, si nu ma fac de 150 de kg,raman la greutatea si statura mea,vreau doar sa fiu sanatos, vrajeala am eu happy Dar laughingnumai alea romantice le pot face sa ma iubeasca, restul... nu preastraight face Fi tu insuti, nu te schimba pentru vreun barbat, nu merita. Daca vrei sa vorbim pe mess, lasa-mi un idd de mes in privat.

| JJ16 a răspuns:

Nu mai vorbi prostii! Nimeni nu e perfect, dupa cum bine stii. Si eu obismuiam sa ma compar cu alte fete, recunosc...insa de cand am inalnit baiatul perfect pentru mine, am realizat ca frumusetea nu consta doar in aspectul fizic. Fiecare persoana este frumoasa in felul ei iar cine te iubeste si te respecta, te accepta asa cum esti, chiar si cu defecte. :*

| qpDeDeqpXD a răspuns:

Draga, nimmeeenii nu este perfect, cand ai sentimentul asta spuneti in gand :Nimeni nu este perfect!