| DoubleEffect_8905 a întrebat:

Doar pentru fete:
Care sunt cele mai bune produse de make up? Stiu cateva, dar vreau ceva care sa fie extraordinar de bun!

1 răspuns:
| maiamoniblueberry a răspuns:

Daca esti dispusa sa consumi mai multi bani pentru produsele make up, eu te sfatuiesc sa alegi produsele de la revlon (dar un fond te ten spre exemplu costa de la 50 lei in suswinking, sau produsele de la l'Oreal paris, dar si acestea sunt foarte scumpe. Daca aceste produse ti se par prea scumpe, poti sa folosesti produsele de la AVON. Chiar sunt bunewinking.