| PapushaDeCristaL a întrebat:

Doare prima oara cand te pensezi?big grin

Răspuns Câştigător
| Simo0 a răspuns:

Doare puţin, normal, deoarece nu eşti obişnuită cu senzaţia. Îţi recomand să te duci la salon prima dată ca să îţi dea o formă, iar apoi tu doar te pensezi pe lângă. Nu doare aşa de tare la salon, am fost eu, de curând. Prima dată îţi lipeşte nişte benzi cu ceară (cred) pe langă, ca să ia firele mici şi trage, doare puţin dar, e mult mai bine decât să ia fiecare firişor cu penseta. După aceea îţi ia ce mai ai ca să-ţi dea forma cu penseta şi gata. Nu trebuie să-ţi fie frică! Te obişnuieşti pe urmă. Succes!

10 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Da, insa putin putin de tot tongue

| n3bunatica a răspuns:

Depinde de cine te penseaza...dar de obicei doare putin

| DeeaBlondiii a răspuns:

Doare mereulaughing. Propria experientaoh go on

| 985436982 a răspuns:

Nah, nu doare. adica simti acolo ceva dar e okay laughing

| mytzzy_8364 a răspuns:

Da pentru ca te iei si nu te-ai mai luat si nu esti obisnuitahappy

| Bulinaaaaa a răspuns:

Daca te pensezi tu acasa da. Mai bine du-te la osmetica. acolo sigur nu te va durea. si cele de acolo iti va da si o forma frumoasa a sprancenelor...

| Annonymus0000 a răspuns:

Nu chiar

| DouaPuncteSteluta a răspuns:

Daca stai relaxata, doare foarte putin.Depinde si de grosimea sprencenelor la unele cu fir mai gros intr-adevar doare dar la fir subtire nu tongue

| Bibis03_9153 a răspuns:

Putin

| Aly_8824 a răspuns:

Mda` doare...dar in functie de cat de gros e firul de par`happy...dar orq nu`s dureri mari ci doar pisca putin`hee hee