| sebastianandrei45 a întrebat:

Doare prima oara?!?! dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei DA, si inca foarte tare, mai ales in cazul in care fata nu obisnuia sa-si masturbeze intravaginal ''pasarica''. big grin

| sofisis a răspuns:

La baieti nu. La fete doare mai putin sau mai mult. Depinde...

| ForeverAlone97 a răspuns:

La barbati, nu

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana nu este o regula depinde cum este constructia membranei himenale daca este elastica doare daca este rigida adica dura nu doare de loc

| eugeniu2020 a răspuns:

Tu esti gata sa dai altceva doar sa afli daca doare sau nu )) LOL