| DidyDiana a întrebat:

Draga TPU eu iubesc un baiat si el ma iubeste mi-a spus de curand da nu stiu cum sa ii spun ca vreau sa fim iubiti?

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Pai. daca el te iubeste si u il iubesti implicit sunteti iubitiwinking
dar...esti afta sau baiat? thinking
daca esti baiat...joder.nu-i asa simpluwinking
daca esti fata ...doar saruta-l.winking
lasa gesturile sa vorbeasca tongue

fundita?

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Poti sa astepti doar intrebarea lui magica sau daca vrei sa ii arati ca vrei sa fiti impreuna, i`al deoparte si saruta`l big grin.love struck
Daca vrei sa `i spui prin cuvinte, zi`i ceva gen "nu crezi ca ar fi mai frumos altfel, sa fim mai mult decat prieteni?"

Bafta:*

| inna a răspuns:

Daca tu esti mai timida asteapta sa faca el primul pas.

| Bii26 a răspuns:

Vrei sa fi cu el? Pur si simplu intreaba. Daca are aceleasi sentimente ca si tine va fi un succes totalhappy.
P. S:Sfat! Poate baiatul e timid.Incearca sa-l abordezi cumva pe Yahoo! Messenger.
Pa! Succes!

| bebesweet a răspuns:

Scz "fata*"

| Shagun a răspuns:

Foarte simplu. Nu ii spui. Daca te iubeste va face el primul pas, asa e frumoswinking. In cel mai bun caz, ii dai de inteles prin atingeri, priviri nu prin vorbe "Vreau sa fim iubiti".
Bafta kiss