| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Dragiii mei placa de ceramica arde parul? pentru ca pr mea cea mai buna are una (de ceramica)iar cand isi intinde parul nu iese fum ca si la celelaltewinking...decii e buna adiikk nu arde deloc parulhappy?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

N'ar trebui sa iasa fum...deloc. >_< Adica uh, nu'ti dai foc la par, darn. Placa de ceramica e buna, pentru ca nu il arde asa rapid. Orice placa arde parul, cu aia de ceramica, se arde mai greu.

1 răspuns:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg explică:

Si am uitat sa mai mentione ceva dupa folosirea ei parul arat super si tine 3 4 zilehappysi o saptaman cred!