| madonica a întrebat:

Dragilor(dragelor) ce caracter aveti? Eu sunt o persoana mai tare dar cand ma confrunt cu o problema ce nu o pot rezolva atunci devin o persoana slaba de inger. Voi? Cum va comportati in asemenea situatii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind nu pot rezolva ceva dispar toate problemele mele si ma preocupa numai aia si asa va ramine pina cind chiar daca nu o pot rezolva macar vreau s-o inteleg pe deplin

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu.sunt o persoana sensibila, blanda, nu-mi plac disputele, in fata problemelor ma tin tare, si incerc sa nu par slaba, insa daca se intampla ca cineva sa 'ma calce pe coada'.atunci.
Eu sunt in zodia fecioarei, cam asa sunt fecioarele, timide, tacute, linistite... dar si cand incep sa-si dea drumul...pai se te ti-i! ambitioase, orgolioase, tari, egoiste, posesive, pana nu obtin un lucru nu se lasa.

| Shery a răspuns:

Eu sunt cam temperamentala blushing in sensul ca ma aprind repeda, dar imi trece si mai repede. de obicei cand ma cert cu o persoana, ne impacam imediat fiindca eu uit imediat de ce ne-am certat laughing
Am un caracter impunator si o personalitate puternica si sunt foarte rar influentabila. cu toate astea, ascult sfaturile celor din jur, le trec prin filtrul ratiunii si abia apoi iau o decizie, dar uneori nu cer niciun sfat si nu e bine blushing

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu am un caracter ft schimbator: ori sunt ft impulsiva, incapatanata si se face totul ca mine ori devin brusc descurajata, delasatoare si sensibila.Cu mine nu se plictiseste omul:din ras o da in plans...deci sunt dificilalaughing

| MADALINAAAA a răspuns:

Sunt o persoana cu un caracter f slab.Nu sti sa ma impun, nu stiu sa-mi exprim punctul de vedere, si desi vad cand cineva ma ia la misto, sau se foloseste de mine, nu pot sa opun, nu pot sa fac fata si renunt. o fac pe proasta...Asta cred ca e cel mai mare defect al meu.In rest sunt optimista, desi stiu ca sunt usor de manevarat, timida, totusi, in sufletul meu am incredere in mine, in fortele proprii, si stiu ca sunt o pers puternica, chiar daca sensibila...

| Dara a răspuns:

Eu sunt o persoana mai pasnica, de regula ignor lucrurile care stiu sigur ca ma vor irita. In schimb cand apare o problema reala, nu am liniste pana nu o rezolv. Consider ca am un caracter puternic, deoarece imi pastrez calmul si cele mai bune decizii le-am luat in situatii de criza.

| ka2 a răspuns:

Pai atunci cum poti sustine ca esti "tare"? Din ce spui tu esti slaba! Eu d'aia ma consider tare, pentru ca in momentele critice imi pastrez calmul.

| alecs_5368 a răspuns:

Eu am o personalitate foarte puternica, sunt foarte incapatana (si cam tupeista whistling); nu ma las pana nu rezolv ce mi-am propus sau pana nu obtin ce vreau. dar au fost cazuri in care am cedat insa chiar daca am facut-o nu am facut asta in fata nimanui... pur si simplu m-am descarcat si am luat-o de la capat pana am rezolvat problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa gasesc o solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic despre voi eu sunt o persoana foarte tare, trec prin probleme foarte usor imi pastrez calmul mereu...deciziile le iau eu fara sfaturile celorlalti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic despre voi eu sunt o persoana foarte tare ,trec prin probleme foarte usor imi pastrez calmul mereu...deciziile le iau eu fara sfaturile celorlalti...