| Lexiiii a întrebat:

Dupa ce ca a stat toata vacanta la tara. Si s-a despartit de mine printr-un sms, banal cu un motiv absolut stupid. Diferenta de varsta care pana acum nu a fost o problema.

Acuma, afara el sta cu aceleasi persoane cu care stau si eu. Si se baga in seama cu mine din orice motiv.Se uit mult la mine. Si plus ca daca vb cu el imi zice "da ce imi spui mie spune-i lu G.". Un baiat care ma place si nu ma lasa deloc in pace, eu una nu am nimic cu el. Dar nu inteleg, e cumva gelos? Am fost cu el 2 luni si atunci nu dadea vruns semn sa tina la mine. Acuma ce mai vrea? De ce nu ma lasa sa il uit?

1 răspuns:
| OoODaNnYOoO a răspuns:

Probabil ca tine la tine dar nu vrea sa arate asta.