| Alexa_1033 a întrebat:

Dupa ce criterii, va alegeti partenerul sau partenera?

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai ce vorbi cu persoana respectiva, in al doilea rand, trebuie sa fie placuta la vedere, educata, amuzanta si sa fie de incredere. Dar stii ca increderea nu se castiga usor, asa ca eu apreciez baiatul care se va stradui sa mi-o castige cu naturaletea sa.

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Atractie fizica si intelectuala. Trebuie sa fie o persoana cu simtul umorului, sa radem mult impreuna, sa fie inteligenta, sa am ce discuta cu ea si ar fi bine (dar nimeni nu e perfect) sa fie echilibrata emotional. A, si fara persoane geloase. Boala grea, care nu prea se vindeca.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mai nou... dupa idealurile pe care le are.

mlm
| mlm a răspuns:

Nu am avut un standard anume in alegerea partenerului, a fost atractie fizica, apoi am descoperit ca aveam foarte multe in comun(inteligenta, simtul umorului, pasiune pentru tot ceea ce este frumos)

lolita
| lolita a răspuns:

Bro, eu am pistrui, vrei sa insinuezi ceva?

| claw_4117 a răspuns:

Merg pe instinct, in general nu m-a tradat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i urita, cocosata, cu pistrui, negi si cosuri, schioapa si impiedicata si nu o ia nimeni... e ideala. O iau eu. Sigur e Cenusareasa care intr-o zi se va transforma intr-o printesa cu forme voluptoase de sa cazi in tirtita (tite, popnetz, mijlocel tras ca prin inel si o moaca de ingeras big grin ). Oricum si eu sint un broscoi riios si trebuie sa ma sarute o gagica sa ma transform in ceva mai agreabil rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e urita, cocosata, cu negi, pistrui si cosuri, schioapa si impiedicata... e ideala. O iau eu. Sigur e o Cenusareasa care se va transforma intr-o super diva, tite, poponet, mijlocel tras ca prin inel si o moaca de ingeras. Ca oricum si eu sint un broscoi riios, pe care trebuie sa-l sarute o gagica, pe buzoaiele de 2 kile bucata, sa se transforme in ceva mai agreabil rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, nu a aparut ca nu eram logat si dupa ce m-am logat si l-am rescris, hop apar amindoua rolling on the floor In fine, cititi versiunea a doua ca i-am facut upgrade big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lolita, tu esti printesa de care spuneam big grin tongue

| nexteagle a răspuns:

Hmm intrebare grea si nu prea, fiecare om are gusturile lui, daca este o pers de treaba sociabila restul vine de la sine...