| ßέßέ a întrebat:

Dupa ce criterii va alegeti prietenii? [ bani, incredere, aspect fizic? ] hai recunoasteti!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Dupa caracter.hee hee Poate sa fie mega` urat, daca ma inteleg bine cu respectivu' sau respectiva, de ce nu? Poate sa fie si extrem de fitos, atata timp cat stie sa te asculte si sa tina secrete. cred ca astea compenseaza unele defecte.hee hee
Si prietenia adevarata inseamna sa il accepti pe celalalt asa cum e. tongue

| larrii a răspuns:

Pai in primul rand dupa caracter, apoi increderea, sinceritatea, aspectul fizic. Banii nu ajuta cu nimic oh go on...

| BingBang :D a răspuns:

Mai intai ar trebui sa ne alegem prietenii dupa ce este in interior, sinceritate, prietenie, bunatate, incredere, dar si aspectul fizic, curat...
Prietenia este una din calitatile noastre, nu ar trebui sa o risipim, pierde, ci sa o imbogatim
big grin cam asa judec eu,...
fundita?