| papuciirupti a întrebat:

Dupa ce motto-uri va 'ghidati' in viata?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu tin cont de parerea dujmanilor ca duk viata misto, tot ce fac fac cu cap dar mie nu-mi pasa ca duc viata frumoasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fac ce trebuie nu ce vreau

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

70% de restul merge si ce iti placewinking

| GreenVoid a răspuns:

Nu te ajuta nici dracu daca n are vreun interes.M ajuta sa nu mi fac sperante degeaba big grin

| papuciirupti explică (pentru GreenVoid):

Fix asa sunt eu acum...doar familia iti mai este aproape, restul neamuri, veri sunt niste dusmani care te cunosc mai bine(din propria experienta)

| GreenVoid a răspuns (pentru papuciirupti):

Cateodata nici familia deci ce asteptari sa mai ai de la cei din jur?

| Kuroo a răspuns:

" Daca vreau sa plec, plec, daca nu, mai stau"
Nu stiu, am multe chestii dupa care "ma ghidez", oarecum thinking