| allnamesweretaken a întrebat:

Dupa faza cu "fa nu ma mai cauta kiss "...ma suna de la sorusa in disperare si zice hai sa ne impacam ...si nu stiu ce ii zic ca nu si zice lasa ca mi`o fac pe prietena ta de gagicastraight face...in fine am mai diskutat si face iar hai sa ne impacam si ii zic NU si face hai ca deja ma enervezi ca nu mai am chef de tine hai pa date`n *** straight facestraight facestraight facestraight facestraight face...intr-un fel imi pare rau ca i-am zis sa nu ne impacam dar...sa-mi vorbeasca in halu asta straight face... ce parere aveti >crying. cred ca il iubesc prea mult :-

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Off Doamne, ti-am raspuns si la prima intrebare, ti-am zis ca te va cauta, el doar se joaca, e doar un copil, habar nu are ce inseamna sa tii la cineva, el vrea pe cineva "sa se combine" ca sa aiba cu ce sa se dea mare ca are si el "gagica" si e baiat smecher...nu ai de ce sa iti para rau, nu il primii pentru ca asa iti va face mereu. ti-a aratat pe fata cum e el de fapt, zii mersi ca nu ati ajuns mai departe ca atunci aveai motive ca sa ai regrete. vezi-ti de viata ta, fii fata desteapta si lasa prostul ca o sa isi dea seama el mai tarziu ce a pierdut. nu i te da lui pe tava. azi vrea sa va despartiti, maine nu, apoi iar vine, iar va despartiti, etc. fii orgolioasa, ca nu ai pentru cine, nu merita. :*

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar ce vocabular elevat are omul tauraised eyebrows
Ce aflux de cuvinte frumoaseraised eyebrows
Cum ii permiti mai sa vorbeasca asa cu tine? Daca tu regreti pierderea unui asemenea...om(desithinking) evalueaza-te ca nu e binewinking
Meriti sa fi iubita, respectata, ascultata si nu are sens sa asculti cuvinte de astea

| gigiro a răspuns:

Cred ca nu-l iubesti deloc, dupa cum el nu te iubeste deloc, amandoi va faceti ca vreti sa aveti o relatie, dar totul e o mare prostie. El este un badaran lipsit de respect numai pentru faptul ca ti s-a adresat cu 'fa' darmi-te ca te ameninta cu prietena ta drept ' gagica '. Un mare mitocan, prietenul asta al tau! Fetelor, daca de pe acum acceptati asemenea limbaj si comportament, ' vai mama voastra '.

| georgiana a răspuns:

Spune-i sa vorbeasca civilizat, nu sa te jigneasca. Faza cu `daca nu esti cu mine, ma dau la prietena ta` ar trebui sa iti dea de gandit, nu este serios...ca si cum `daca esti de accord ca sa nu fiu singur`...
Impaca-te cu el atunci cand vei putea avea o buna comunicare cu el, sa lase limbajul de strada si smecheriile.

| Ionutzsa a răspuns:

La cum vorbeste eu l-as fi lasat in secunda doi laughing
Mi se pare cam nesimtit sincerwinking
Bine ai facut ca i-ai zis nu, treci mai departe si incearca sa-l uiti, iesi cu prietenii tai in oras, la patinoar, in club, distreaza-te si fa-l istorie pe acest tip laughing

| hugo a răspuns:

Doamne oare ce invatati la scoala? SORA-SA=A LUI! nu exista cuvantul SORUSA in lb romanastraight facewtf!

| mrrry a răspuns:

Parerea mea este ca tipu` e km increzut si genu` smecheras care poate umbla si cu mai multe odta.ai facut bine ca i-ai zis nu, chiar daca poate mai tii la el nu merita la km iti vbwinking(dp parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa da tu ce nu pricepi? ti-am spus odata care-i treaba si tu intelegi tot ce vrei tu. du-te dupa el atunci si lasa-l ca de la vorba ajunge si la bataie, si atunci te lamuresti tu cu cine stai di vorba.vezi tu cat doare iubirea cand o sai speli toalele in care se taraste cu altele, si de frica o sa taci si o sa inghiti.