| Hopefree a întrebat:

Dupa parerea voastra care e raspunsul la orice fel de problema? Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu exista un raspuns universal, avand in vedere diversitatea problemelor care pot aparea. Insa dupa parerea mea, pentru a rezolva (aproape) orice problema, este important sa iti pastrezi calmul pe cat posibil si sa "gandesti la rece" o vreme, sa o intorci pe toate partile, astfel incat sa poti gasi o solutie rationala si cat mai practica.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ƨirenia a răspuns:

Da.

| VelvetLight a răspuns:

Comunicarea si rabdarea... sa nu intri in panica thinking

| W3irda a răspuns:

"Faci ce crezi tu ca e bine"