| Малютка777 a întrebat:

Dupa parerea voastra, e bine sa faci si liceul, sau deodata la colegiu? Problema e ca acus se termina anul si trebuie sa hotarasc incotro s-o apuchappyProfeosara de geografie crede ca pierzi anii degeaba la liceu si ca mai bine mergi la un colegiu, acolo dai si bacul si iesi si cu o profesie, voi ce parere aveti?!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alege o profesie, aceea pe care o doreai când erai mic. Din ea o să rezulte alegerea ta.