| AllyKutzZza a întrebat:

E adevarat ca azi va veni sfarsitul lumi in jurul orei 18?
eu nu cred...
Dar mi-e frica...
E adevarat?

7 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu e adevarat.e trecut de ora 21:30 si...
nu mai crede ce auzi de la toti...

| AndreiZz a răspuns:

Nu este adevarat, nu o sa se intample nimic nici astazi nici in 21.12. 2012

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Pana acum mai trebuia sa fie sfarsitul lumii de vreo 10 orilaughing
Deci.laughing

| Andruşcă a răspuns:

Da e adevarat.Azi murim toti.Asta e... oricum toti ne duceam mai devreme sau mai tarziu.

| meandyou199 a răspuns:

Nu e adevarat :d stai linistita

| Cristi_9547 a răspuns:

Sunt doar minciuni can va fi va fi

| bee_6277 a răspuns:

Buna nu trebuie sa iti fie frica apocalipsa este prevestita de nist semne cum spune biblia bine nu ca as fi citit-o dar am vazut niste articole pe net strict despre armaghedon si doua dintre seme sunt caderea unei stele si ploaia de meteoriti si eu nu am vazut aceste semne deci nu vine nimica nu asculta cea ce se spune latv apocalipsa va veni doar atunci cand cel de sus o sa vrea. Sper sa te fi ajutat sa intelegi papa