| Puiu_3680 a întrebat:

E adevarat ca fetele sunt atrase putin mai mult de un baiat atunci cand acel baiat le lasa sa "fiarba" adica nu le ofera totul pe tava? Spre exemplu, cand o fata nu stie sigur daca acel baiat o place sau nu.

Răspuns Câştigător
| Biiskrem a răspuns:

Depinde de fată. Dacă o lași pe una să fiarbă, e posibil să caute sursa de la care se aburește atâta. O alta poate la fel de bine să răcească tot și să plece.

5 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu una cred ca functioneaza mai mult la baietii. Sincer, nu stiu de celelalte fete, dar daca un baiat "ma lasa sa fierb" asa cum spui tu, eu o iau drept indiferenta, si o las balta. Imi vine in gand ideea ca nu-i pasa, asa ca inchei povestea happy

| Puiu_3680 explică (pentru BubbleWhitee):

E posibil ca in unele cazuri sa gresesti renuntand asa de usor. Daca "te lasa sa fierbi" inseamna ca te place(in cele mai multe cazuri) dar ii este teama sa iti arate acest lucru.Asta mi se intampla si mie:teama. Multumesc de raspuns happy

| Darkela a răspuns:

Păi mie una mi se pare mai terifiant să cunosc un băiat misterios care în timp ajung să îl cunosc şi alte lucruri dar în acelaşi timp am prietene care văzând că acel băiat nu le acordă atenţie renunţă. Aşa că depinde de fiecare personalitate şi de bine cunoscuta vorbă a adolescentelor " Nu e genul meu."

| Crixxs a răspuns:

Invers da, dar asa nu laughing nu imi dai de inteles concret, zbor de aici. Cine stie, poate voi fi cu prietenul tau cel mai bun maine?

| Puiu_3680 explică (pentru Crixxs):

Asa cum i-am spus si lui bubble whitee, parerea mea e ca baiatului ii este teama sa iti arate ce simte asa ca nu vrea sa para "nebun dupa tine". sper ca ai inteles big grin