| Arisa001 a întrebat:

E adevarat ca se vor anula toate balurile bobocilor din Bucuresti din cauza tragediei din clubul acela "colectiv"?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu se vor anula. Se vor amana. E o diferenta.

| RAY a răspuns:

Mi se pare normal, tie nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce? E putin spus stupid. daca acolo s-a intamplat nenorocirea aia nu inseamna ca se va intampla si la restul. Ca parintii nu or sa isi lase copii acolo cred ca de aia se vor anula

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevarat ce spui tu.Dar se vor incepe controale prin cluburi si alte localuri si multe vor fi inchise.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Asa e firea omului sa fie stupid, trebuie sa moara cineva inainte sa isi faca treaba cum trebuie de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo da, celelalte orase sunt excluse de la "tragedie".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa de voi.