| brunett3 a întrebat:

E adevarat ca vacanta de vara o sa fie de doar 5 saptamani?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu, nu este adevărat. Asta cine şi de unde a mai scos-o?
O seară plăcută!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Sincer nu cred! Am auzit ca au cei din parlament o asemenea idee, dar iti dai seama ca toti le vor sari in cap inclusiv profesorii.Ideea e ca vor sa fie 1 luna jumate cea de vara si o luna jumate cea de iarna.Sincer...prefer 3 luni de varaaaaaaaaaaa!

| TeooTeo a răspuns:

Nu...
eu stiu ca este de 3 luni (100 de zile)
funda?:*

| Awndre a răspuns:

Bineinteles ca nu.

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Nuulaughing... daca ar fi asa vacanta de iarna ar fi trebuit sa se prelungeask cu muultbig grin

| RXN a răspuns:

Ha ha ha ha ha haaaaa...Nu.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey... faza asta cu 5 saptamani i ca parlamentul a vrut sa decida ca vacanta de vara sa fie scurtata cu 3 saptamani rezultand ca vacanta de iarna sa fie de 3 saptamani in loc de 2. fundita te roggpuppy dog eyes?

| olly13 a răspuns:

Nu e adevarat poate te-a mintit cineva nu are cum sa fie de 5 saptamani vacanta este de 12 saptamani poate doar sa o micsoreze cu 2 saptamani maxim

| Alinaga a răspuns:

Nu100% nu va fi de 2 luni si jumatate

| Hhwswas a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit prostia astalaughing
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate auzisem, cineva vroia ca vacanta de iarna sa fie 5 saptamani, dar nu cred ca asta de vara:O nu este posibilsad

| JiYoon124 a răspuns:

Nuuu, nu e adevarat, o sa se scurteze cu atat.