| anonim_4396 a întrebat:

E adevarata chestia cu deochiul? Cand eram mic multa lume imi tot spunea ca sunt frumos, ca o sa se topeasca fetele dupa mine, etc. Si mamei mele le mai spuneau lucruri de genul. Si in toti anii astia nu mi-a mers deloc bine in dragoste. Sa fie din cauza asta? ????

Răspuns Câştigător
| DorelExpertu a răspuns:

O fi adevarata, nu stiu.
Si eu eram frumos cand eram mic, acum sunt dubios.
Aia e, daca viata iti da lamai, faci limonada.
Daca viata te face dubios, te faci peste.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat chestia cu deochiul.
Cat priveste ceea ce spun prietenele mamei sau rudele, nu-ti fa probleme, ca toata lumea spune la fel despre toti bebelusii. Este un mod de a face complimente mamei, pentru copilasul ei.
Iar ca dovada ca nu-s decat vorbe-n vant, uita-te la insuccesul tau in dragoste.

| sierra1 a răspuns:

Clar, te-a deocheat careva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Uită-te la avatarul tău și dă-ți singur seama.

| costinvlad a răspuns:

Pai le trebuie și bani ba.