| AlyzyaAndriia a întrebat:

E adv ca blondele sunt proaste?laughing

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Ba da rolling on the floor dar tu esti blonda? laughing

8 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca esti blonda, atunci da.

| AnTiBioTic a răspuns:

Nuwinking si eu am o prietena blonda si nu este deloc proastahappy

| Marghioalaa a răspuns:

Nu stiu vopseste'te blonda si vom vedea daca iq-ul tau a crescut sau a ramas la fellaughing

| zuziOoO a răspuns:

Nu

| Tooooo a răspuns:

Si nu numai sunt si curve majoritatea

| Florin_3378 a răspuns:

Nu chiarwinkingcunosc o gramada de bonde si crede-ma ca aleas vrajelii, is si din astea care is mai inclinatedar e okelaughing

| kingRing a răspuns:

Nu nu e adevarat am chiar am vazut mai multe brunete proaste decit blonde... ce e drept ca blondele sint cu mult mai frumoase si sexy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.