| Anonimul2k188 a întrebat:

E bine sa fii timid? Am 17 ani si mi-e cam rusine sa vorbesc cu o fata, etc.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Tinand cont de faptul ca animeurile au devenit atat de populare, tot mai multe fete proaste devin atrase de baietii timizi pentru ca traiesc cu impresia ca sunt ca in animeurile pe care ele le vizioneaza. Ai putea spune ca ai la fel de mari sanse, sa te cuplezi cu cineva, ca un baiat care nu e timid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti fie rusine! Fetelor nu le plac baietii timizi. Nu fii timid! Du-te la fata aia si arata-i ca esti destept si invit-o la un suc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum sunt fetele in ziua de azi, nu prea o sa o duci bine. sunt femei care le plac barbatii timizi, dar fetele nu prea ii adora. mai ales cele care au varsta pe langa a ta

| ThePuffy a răspuns:

Da-o in pnm de timiditate laughing Nu gasesti multe fete carora sa le placa baietii timizi, mi-e personal imi plac, mai ales cand se inrosesc x) :3