| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa te indragostesti?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E bine dar ai grijă de cine te îndrăgostești. Oamenii din ziua de azi sunt foarte răi...iar pe viitor riști să fii rănit/rănită dacă nu îți alegi partenerul cum trebuie.

| Divy a răspuns:

Dacă e doar o dată şi e persoana potrivită altfel sunt doar fustrări şi de ce tu? Acum e şi ea...Stai să vei
Ai prin ideea dacă nu o prinzi din mers tongue

| bianca1102 a răspuns:

Da, atunci cand nu esti dezamagit de acea persoana e minunat :3

| LavyLavinia13 a răspuns:

DA! Iubirea e un sentiment minunat, care te face sa te simti super-bine....dar....mai bine descopera singur! Raspunsul meu e " da".happy
Funda, please?happy

| Georgiana_Damaris_G._1998 a răspuns:

Depinde de situație... daca treci ușor peste dezamăgiri, atunci da.
E minunat sa fii îndrăgostit!
Totul ține de tine!