| Em_4523 a întrebat:

Cum e cand te indragostesti?

Răspuns Câştigător
| samiportinumele a răspuns:

Te gandesti numai la el, faci orice sa fii perfecta pentru el, frumoasa pentru el, mesaje, apeluri, zambete, fericire.nu`ti vine sa crezi ca sta intr-un singur motiv fericirea ta.Sentimentul ca nu mai ai nevoie de nimeni, nu prieteni, nu parinti, nu frati, decat de el.numai el te intelege, etcc etc. e foarte frumos sa te indragostesti, important e sa alegi persoana potrivita, sa nu suferi mai tarziuhappy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Omul când este îndrăgostit este prost.
Acceptă fel şi de fel de compromisuri, jocuri, etc. pentru a fi bine şi ulterior este dezamăgit.
Viaţa nu este roză.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Aia ma intrebam si euthinking

| Romancutza a răspuns:

E suuuuper.Simti mii si mii de fluturi in stomac, esti tot timpul agitata si te gandesti la acel baiat.

| AnonimA a răspuns:

Oaiiiiiiilaughing)))deci nu pot s aiti zic in cuvintelove strucko sa vezi cum e cand o sa te indragostesti sh uhlove struck baftahappylove struck

| carminaburana43 a răspuns:

E minunat.Idem ce a scris si angel as mai adauga ca simti nevoia sa dai si sa primesti sms uri sa fii cautata des pe mobil sa simti ca si tu esti importanta pentru el caci altfel suferi de nu-l vezi suferi de nu vin sms uri. s. a. m. d.

| Anileda a răspuns:

E frumos.

| rosto a răspuns:

Eu de 7 luni sunt foaaarte fericita, simt cum o stare de bine navaleste prin capul meu, prin corpul meu... e inexplicabil. tongue

| SlowLikeSnow a răspuns:

Te simti in al 9 lea cer. Simti ca plutesti ca esti doar tu si EL:X ca nimic nu mai conteaza.:X

| axel007 a răspuns:

Dragostea este singurul sentiment din care au toti de castigat.