| anadiana a întrebat:

E calumea site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
| AlexStoica98 a răspuns:

E cel mai tare site de intrebari si raspunsuri

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna siteul asta e foarte dragut.Pui orice intrebare vrei(desigur la categoria potrivita)si cei care stiu iti raspund.Fiecare se ajuta aici si asta face siteul asta special.Pup si bine ai venithappy

| Neimportant a răspuns:

Evită să foloseşti ''calumea'' sună foarte urât şi unii nici nu-l utilizează. Văd că mai ai un cont de pe care îţi dai funde singură. Frumos!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Da, e super. daca ti-e jena sa iti intrebi familia sau prietenii de ceva, poti pune intrebarea aici.de asemenea poti sa ii ajuti si pe ceilalti, si daca le-ai fost de folos, primesti funda. poti devenii expert TPU, daca 10 % din raspunsuri sunt castigatoare. poti devenii userul anului daca esti cel mai votat. imi dai si mie FUNDA?

| Alex0795 a răspuns:

Evident
daca ai o nelamurire suntem aici sa te ajutam

| DeYnN a răspuns:

Ce intrebare... De ce te-ai mai inregistrat daca tot intrebi asta?

| DeYnN a răspuns:

Mi se pare o intrebare pusa fara sens adica aveai posibilitatea sa vezi cum e siteul dinainte de a te inregistra deci nu inteleg de ce ai mai pus-o
Da siteul e tare si foarte folositor. Fara ajutorul a cativa useri de aici nu mi-as fi rezolvat unele probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare superb in comparatie cu alte site-uri care fac asta si care sunt mai mult goale.