| Xchr a întrebat:

E cam jenant dar e uman.Am 13 ani, inaltimea 1.50 si am sanii mici credeti ca e normal? Cum as putea face sa fie mai dezvoltati? >Multumesc:" funda.

Răspuns Câştigător
| Alexia_1554 a răspuns:

Nu trebuie sa te speri. e ceva normal esti in crestere doar nu ai vrea sa ii ai de pe acum ff mari.asteapta cu timpul vor creste ei ca inca esti mica mai ai timp dragutzo! Pupa:*

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

E normal sa ii ai mici pentru ca esti in crestere, la fel si ei care deja acum incep sa creasca. Sa vezi la 15-16 ani ce sani mari o sa ai smug Asa eram si eu ca tine...si pe la 14 ani... bum laughing

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci esti scunda asta mai ajuta daca ai sani mici dar daca vrei sa creasca mananca ceapa

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

P. s: si marar
p. s: funda?

| alexno2 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat raspund laughing da e normal doamne gandeste-te ca doar cand cresti o sa ii ai mari si daca o sa ii ai prea mari o sa ai probleme cu spatele deci naspa