| deyna23 a întrebat:

E normal sa ma intalnesc la 14 ani sau trebuie sa mai astepr? Cum a fost prima voastra intalnire si ce trebuie sa iau in consideratie?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Ia in considerare de la inceput de bunele intentii ale pretenului si sa nu profite de tine.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am mai avut nicio intalnire, pentru ca nu ma simt pregatita. Vreau intai sa intru la un liceu bun, dar am unele momente cand mi-as dori sa am pe cineva alaturi. Daca te simti pregatita, eu zic sa te duci.Fii tu si ofera-i un zambet calduros big grin.

| Rukhsandra a răspuns:

Prima intalnire adevarata (adica nu de aia unde erau mai multi prieteni si eram in gasca)a fost la 15 ani big grin... a fost frumos love struck.am fost la concert la voltaj si a fost minunat
a avut toate ingredientele unei intalniri perfecte : locatie buna, companie selecta si muzica buna laughing...
era si foarte frig si ningea dar ce conta doar eram cu el si in momentele alea pentru el eram singurul lucru care contahee hee
sper sa ai si tu parte de intalniri frumoase si nu conteaza unde te duce conteaza cu cine te intalnesti big grin

| crrinnaaa a răspuns:

Prima mea intalnire a fost tot la 14 ani.
am fost la un baiat pe care il placeam acasa
si a fost super tare
am ras neam distrat
am sarit in pat
am dansat pe muzica
ne-am jucat adevar sau provocare
si la final. un mare si frumos sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sincer am 17 ani eu am avut prieten la 14 ani dar prietenlaughing ashea la panarama... Dar nu stiu`!?!?! cred ca nu deoarrrece ink esti copil si adevarata prietenie si adevarata intalnire ar trebui la 15-16 ani dar depinde de fiecare